پشت داستان: مزاحمان مبلمان سیلیکون ولی

به دلیل کاهش سرعت شرکت های فناوری و تغییر به سمت کار از راه دور، یک تجارت پررونق در سیلیکون ولی ظهور کرده است: فروش مجدد مبلمان.

تعداد فزاینده‌ای از کسب‌وکارها در منطقه خلیج در حال جمع‌آوری مبلمان اداری چپ‌دستی هستند، زیرا آنها از موجی از شرکت‌های فناوری که به شدت ردپای فیزیکی خود را کاهش داده‌اند، سرمایه‌گذاری می‌کنند. در میان موجودی: صندلی‌های مخملی سفارشی 10000 دلاری، صفحه‌های تخت 90 اینچی، چهارپایه‌های باری که تا به حال استفاده نشده‌اند، و صندلی‌های میز چرخ‌دار سیاه رنگ 1805 دلاری که از نظر فنی آثار هنری محسوب می‌شوند.

ارین گریفیث، که استارت آپ ها را برای نیویورک تایمز پوشش می دهد، به من گفت: «همه چیز به جنگ استعدادها برمی گردد. “در حدود یک دهه گذشته، شرکت های فناوری در چنین مبارزه شدیدی برای استخدام بهترین استعدادها بوده اند و داشتن جذاب ترین دفتر یکی از سلاح های این نبرد بود.”

ارین اخیراً در مورد اثاثیه‌فروشان سیلیکون ولی نوشت که از رکود اخیر صنعت فناوری یونجه درست می‌کنند. در سراسر منطقه خلیج، بیش از 88000 کارمند فناوری در طول سال گذشته اخراج شده‌اند، و دفاتر بسیار قابل نصب اینستاگرام مملو از میزهای شیک با قابلیت تنظیم ارتفاع و کاناپه‌های مخملی با تلاش شرکت‌های فناوری برای کاهش بیشتر هزینه‌ها رها شده‌اند.

به ویژه در سانفرانسیسکو، بازگشت همه گیر کند بوده است. طبق گزارش شرکت املاک CBRE، نرخ مشاغل خالی تجاری در این شهر در سال گذشته به 28 درصد افزایش یافت، در حالی که در سال 2019، 4 درصد بود. ارین گزارش داد که شرکت‌ها در هر اندازه، از جمله PayPal، Block و Yelp، دفتر مرکزی گران قیمت خود را در مرکز شهر رها می‌کنند یا فضای اداری خود را کوچک می‌کنند.

برد همیلتون، رئیس املاک و تسهیلات این شرکت، به ارین گفت، شرکت نرم‌افزاری Sitecore می‌خواهد دفتر خود در سانفرانسیسکو را از 170 به 30 میز کاهش دهد، پس از آن که دفتر آن پس از شیوع بیماری همه‌گیر تبدیل به “شهر ارواح” شد. او گفت: «ما برای طبقه‌ای که هیچ‌کس از آن استفاده نمی‌کند، مبلغ هنگفتی پول می‌پردازیم.

و تقاضا برای مبلمان استفاده شده آنها وجود دارد.

افرادی که امروزه بیشتر در خانه کار می کنند، به دنبال شیک کردن دفاتر خود هستند و علاقه فزاینده ای به خرید مبلمان دست دوم به جای نو برای جلوگیری از ورود وسایل از محل دفن زباله وجود دارد.

ارین گفت، نه تنها این، بلکه گسترش سریع شرکت های فناوری تا سال گذشته به این معنی است که بسیاری از این فضاهای اداری نسبتاً جدید بودند و بسیاری از مبلمان به سختی لمس می شدند. او به من گفت: “آنها چیزهای بسیار باکیفیت را با تخفیف بسیار زیاد دریافت می کنند.”

برندی سوسوویتز اخیراً از دفاتر Sitecore بازدید کرد و مواردی را که ممکن بود بخرد اندازه گیری کرد و عکس گرفت. او علاوه بر ردیف‌هایی از میزها و صندلی‌های ایستاده، در آشپزخانه خالی دفتر یک میز پینگ‌پنگ، یک خانم را دید. دستگاه Pac-Man و دو یارو خلوت منحنی شش فوتی.

او اعلام کرد که شرکت او، Reseat، همه آن را خواهد گرفت. او گفت: “ما می توانیم خانه ای برای این کار پیدا کنیم.”

برای بیشتر:


به قیمت 780000 دلار: یک کابین دو خوابه در گرنویل، یک خلوتگاه مدرن در اواسط قرن در پالم اسپرینگز یا یک خانه ییلاقی Craftsman در اوکلند.


خورش باقلا.


نکته امروز از آنجلا بالدوین است که در اورنج کانتی بزرگ شد اما اکنون در اوینگ میلز، Md. آنجلا پیاده روی در نیوپورت بیچ را توصیه می کند:

«در بازدید اخیر از کالیفرنیا، من و شوهرم (برای اولین بار!) در حفاظت‌گاه طبیعی خلیج نیوپورت، که اغلب به آن خلیج بک می‌گویند، پیاده‌روی کردیم. این منطقه به زیبایی حفظ شده است که زیستگاه گونه های در حال انقراض و بسیاری از گونه های مختلف پرندگان مهاجر است. من صدها بار از اینجا گذشته ام – خیلی راحت می توان آن را نادیده گرفت! دفعه بعد که به غرب برمی گردیم، فکر می کنم کایاک اجاره کنیم!»

در مورد مکان های مورد علاقه خود برای بازدید در کالیفرنیا به ما بگویید. پیشنهادات خود را به [email protected] ایمیل کنید. در نسخه های آتی خبرنامه موارد بیشتری را به اشتراک خواهیم گذاشت.


محل دفن زباله پوئنته هیلز زمانی بزرگترین محل دفن زباله در ایالات متحده بود که 602 هکتار مساحت داشت و 500 فوت ارتفاع داشت. محل دفن زباله در نزدیکی ویتیر، یک سوم زباله های شهرستان لس آنجلس را در خود جای داده است.

لس آنجلس تایمز گزارش می دهد که اکنون قرار است به اولین پارک منطقه ای تبدیل شود که این شهرستان در 30 سال گذشته ایجاد کرده است.

هیلدا سولیس، سرپرست کانتی لس آنجلس که در لاپوئنته بزرگ شده است، می‌گوید: «جامعه‌های ما برای این پارک بیش از حد انتظار کشیده‌اند.


با تشکر برای خواندن. فردا برمیگردم – سومیا

PS اینجاست جدول کلمات متقاطع کوچک امروز.

برایانا اسکالیا به کالیفرنیا امروز کمک کرد. شما می توانید به تیم در [email protected].

برای دریافت این خبرنامه در صندوق پستی خود اینجا ثبت نام کنید.

Izaiah Harrison

سازمان دهنده کل مبشر موسیقی شیطانی. گیک قهوه. خالق برنده جایزه متعصب الکل مزاحم عمومی

تماس با ما