پنج تعاریف جدید درباره سفارش افزایش سرعت وردپرس نمی‌کنید معمولا میخواهم برای شنیدن

به صفحه جدید عنوان “Home” بدهید و آن را منتشر کنید. سعی کنید اولا تا جای ممکن ریدایرکت ها را کاهش داده و لینک هایی که در سایت تان به صفحات ریدایرکتشونده داده اید را مستقیما به صفحه مقصد بدهید. نسخههای قدیمی قالبها با سیستم وردپرس بروز شده ممکن است هماهنگ نباشد و همین امر سبب کاهش سرعت وبسایت شود. استفاده از ابزارهای بهینه سازی وبسایت برای موتورهای جستجو SEO در این قالب به اوج خود رسیده. درصورتی که وبسایت شما سرعت پایینی دارد و در هنگام لود، بارگذاری و انتقال به صفحات دیگر با کندی مواجه هستید، پیشنهاد میکنیم با بهکارگیری روشهای ذکر شده و همچنین استفاده از ابزارهای تست سرعت، سایت خود را آنالیز کنید و بر طبق نتایج حاصله، مشکلات مربوط به کندی سرعت را حل کنید.

فروشگاه ساز ووکامرس بسیار قدرتمند و زیباست، اما این زیبایی و این همه امکانات گاهی برای سایت شما مشکل ساز میشود و باعث میشود سایت شما منابع زیادی از سرور استفاده کند و باعث کندی در سایت شما شود. استفاده از قالب و تم اختصاصی وردپرس باعث می شود تا سایت شما منحصر به فرد و اورجینال به نظر برسد. فرض کنید شخصی لباسی پوشیده است که این لباس این شخص نقش تم او را بازی می کند . می دانستید وردپرس شماری از رابط برنامه نویسی کاربردی یا Application Programming Interfaces (به اختصار API) را فراهم می کند؟ این امکان را برای شما فراهم میکنند تا به جای قرار دادن ویدیو، لینک آنها را در محتوا بگنجانید و بدین صورت از کند شدن سرعت بارگذاری سایت در امان باشید.

نکته قابل توجه درباره قالب پابلیشر این است که شما می توانید بدون از دست دادن اطلاعات قالب قبلی مثل : تنظیمات پست ها و نقد و بررسی محصولات، همه short code ها، تنظیمات دسته بندی ها و برچسب ها، تنظیمات منو، مگامنوها و اسمارت لیست ها را با یک کلیک به پابلیشر تغییر دهید. هنگام برداشتن یک اکشن از قلاب و همچنین تغییر دادن اولویت ها، مراقب باشید، زیرا تشخیص تاثیر تغییرات ایجاد شده بر قلاب مشابه سخت است. وردپرس نرمافزاری رایگان، متنباز (Open Source) و تحت وب میباشد که بر پایه زبان PHP و پایگاه داده MySQL طراحیشده است. HTML برای تولید انواع وب سایت ها استفاده می شود و هیچ گونه محدودیتی ندارد.

شما در فروشگاه قالب وردپرس شرکتی کیان تم میتوانید انواع قالب فارسی وردپرس و قالب شرکتی حرفه ای و قالب وردپرس تخصصی و پوسته ایرانی وردپرس و سایت وردپرس شرکتی و قالب حرفه ای وردپرس را از فروشگاه قالب وردپرس کیان تم تهیه کنید. اما برای پیشرفت بیشتر در توسعه پلاگین ها باید تا جای ممکن سورس پلاگین های دیگر را بررسی نمایید.تبحر در پلاگین نویسی نیاز به کسب تجربه دارد پس تا جایی که میتوانید ،پس از اموزش ،تمرین و پشتکار داشته باشید.در تمامی مسیر های ترقی ،مشکلات و سختی هایی وجود دارد .اما پس از آموزش و کسب تجربه ،اسن مسیر سخت و کمی ترسناک ،به مسیری لذت بخش برایتان تبدیل میگردد .به گونه ای که خودتان مشتاق قدم نهادن در مسیر افزونه نویسی حرفه ای خواهید شد و روز به روز به پیشرفت هایتان افزوده خواهد شد. هرچقدر هم که سایت شما را حرفه ای طراحی کنیم، در صورت نداشتن عکس های حرفه ای؛ مناسب و مرتبط، ظاهر جالبی نخواهد داشت. بنابراین ما هم به پوشه قالب جدید رفته و پسوند html فایل خود را به php تغییر می دهیم.

تمامی پلاگین ها در وردپرس از استانداردهای PHP در وردپرس استفاده میکنند.بنابراین برای طراحی پلاگین لازم است تا با زبان PHP آشنا باشید.برای طراحی پلاگین بهتر است کدها را استاندارد بنویسیم.استاندارد نویسی کد به معنی رعایت مواردی چون حفظ تو رفتگی و فاصله ها ،تگ های کوتاه php ،شرط های Yoda ،استانداردهای نامگذاری و … همانطور که میدانید وردپرس یک CMS آماده است که توسط آن میتوانید هرگونه سایتی اعم از یک سایت ساده مانند وبلاگ و یا سایتی جامع و شرکتی که از امکاناتی چون فروشگاه آنلاین برخوردار است را طراحی نمایید .اما در برخی موارد ممکن است بخواهید امکاناتی را به سایتتان اضافه نمایید که از پایه در وردپرس موجود نیست که باید از پلاگین ها استفاده کنیم و در این مقاله می خواهیم پیرامون این موضوع صحبت کنیم که در وردپرس چگونه باید پلاگین بنویسیم. • در صورتیکه اطلاعات شما دائمی هستند اما همیشه موجود نیستند ،از کش استفاده نمایید . همیشه به تمامی این دوستان در جواب به این سوال می گویم مهمترین عامل این است که وارد حوزه کسب و کار اینترنتی شوید، حتی شده با خدمات افزایش سرعت وردپرس یک قالب رایگان!

افزونه وردپرس CRM پلاگین ویژگی های یک افزونه برتر CRM را ارائه می کند و درست در داشبورد وردپرس شما قرار می گیرد. قالب TravelTour از ویژگی های بی نظیری از جمله درگاه پرداخت ایرانی، پیشخوان سفارشی، فیلترهای پیشرفته و … این کار به کاربران پلاگین شما کمک می کند تا بدانند آیا مجاز به استفاده از کد پلاگین تان، هستند یا خیر. فعال سازی قابلیت ذخیره سازی یا کش مرورگرها، میتواند سرعت بارگذاری صفحات سایت شما را بیشتر کند. تعدادی از آنها را امتحان کنید تا ابزاری را بیابید که بهترین ابزار را برای شما کار می کند. اما در میزبانی VPS، هر سرور مجازی از سرورهای دیگر جدا میشود، سهم خود را از منابع دریافت می کند و تنها از همان منابع اختصاص داده شده استفاده میکند. برای آنکه فاصلهی این کدها از یکدیگر مشکلی برای سایت شما ایجاد نکند، میتوانید آنها را ماینیفای یا همان فشردهسازی کنید تا تاثیر آن را بر افزایش سرعت لود وبسایت خود مشاهده کنید. پلاگین یا همان افزونه های مختلفی برای طراحی تم و قالب در وردپرس وجود دارد اما بسیاری از آن ها محدودیت های مختلفی دارند و امکانات کافی برای رسیدن به نتیجه مطلوب را در خود ندارند.

Adrienne Daniel

قهوه‌کار بسیار جذاب. دانشجو. محقق سفر. بت نوجوان آینده.

تماس با ما