کارکنان مراقبت های بهداشتی باید از افراد مست مراقبت کنند، نه پلیس IIO Globalnews.ca

افراد مست در سلول های زندان می میرند زیرا یک بازرس پلیس بریتیش کلمبیا می گوید نگهداری آنها برای محافظت از خودشان در زمانی که باید تحت مراقبت های پزشکی باشند، یک “روش منسوخ” است.

گزارشی که توسط رونالد جی. مکدونالد، متخصص ارشد دفتر تحقیقات مستقل می گوید که بازداشت این افراد در زندان تضمین کننده ایمنی و سلامتی نیست.

گزارش او که روز دوشنبه منتشر شد، گفت که افسران پلیس نباید مسئول مراقبت از افراد مست باشند.

بسیاری از مردم در بازداشت پلیس می میرند، اغلب بدون تقصیر پلیس. مراقبت از افراد مست نباید به عهده پلیس باشد.»

«این موضوع حفاظت از سلامت است. زمان آن فرا رسیده است که دولت برای تسهیل تغییرات لازم اقدام کند تا افرادی که مست هستند و نیاز به مراقبت دارند بتوانند آن را از متخصصان بهداشتی آموزش دیده دریافت کنند.”

داستان در زیر آگهی ادامه دارد

ویدیو های مرتبط

0:48 قبل از میلاد بازرس پلیس ماموران را در مرگ مرد نورث وان پاک می کند

ویدیوی قبلی ویدیوی بعدی

مک‌دونالد می‌گوید که علاوه بر زندان‌ها، گزینه‌هایی وجود دارد که در حال حاضر در سایر نقاط استان استفاده می‌شود، مانند مراکز زندگی هوشیار یا حضور متخصصان بهداشت در محل برای کمک.

در این گزارش آمده است که افسران و نگهبانان زندان پرسنل پزشکی آموزش دیده نیستند و سلول های زندان بهترین مکان برای چنین زندانیانی نیست.

بازداشت افراد مست در سلول های پلیس، ظاهراً برای محافظت از خود، توسط افرادی که متخصصان پزشکی آموزش دیده نیستند، یک عمل منسوخ شده است و نشان داده شده است که ایمنی و سلامت آنها را به اندازه کافی تضمین نمی کند.

مایک فارنورث، وزیر امنیت عمومی روز دوشنبه در خارج از مجلس قانونگذاری گفت که از این گزارش آگاه است و قبل از اظهار نظر، آن را بررسی خواهد کرد.

مک دونالد برای اظهار نظر بیشتر در مورد گزارش او در روز دوشنبه امکان پذیر نیست.

در حال حاضر روند

  • چه چیزی باعث مرگ متیو پری شد؟ کارشناس لس آنجلس می گوید که تحقیقات بیشتری مورد نیاز است

  • رایان اسمالکین، بنیانگذار و مدیرعامل Smoke’s Poutinerie در سن 50 سالگی درگذشت.

داستان در زیر آگهی ادامه دارد

این گزارش پس از آن منتشر شد که مردی در دریاچه ویلیامز، بریتیش کلمبیا، مردی که از ترک الکل یا مواد مخدر رنج می‌برد، سال گذشته در سلول‌های RCMP دچار «بحران سلامتی تهدیدکننده زندگی» شد.

مرد ناشناس 22 آبان ماه دستگیر شد و حدود 24 ساعت بعد شروع به استفراغ کرد و سپس دچار مشکل تنفسی شد و به بیمارستان منتقل شد.

در این گزارش آمده است که درخواست کمک RCMP در واقع “بهترین” برای این مرد بود، زیرا علائم او به اندازه ای جدی بود که نیاز به بستری شدن در بیمارستان داشت، اما بعداً او را در معرض خطر مرگ بیشتری قرار داد.

مک دونالد می گوید که افسران هیچ اشتباهی در برخورد با این مرد مرتکب نشدند، اما او نگران نحوه برخورد با زندانیان مست در شهرستان است.

جنیفر متکالف، مدیر اجرایی خدمات حقوقی زندانیان با انجمن عدالت زندان ساحل غربی، گفت که از درخواست مک‌دونالد برای تغییر حمایت می‌کند و فکر می‌کند که این درخواست باید شامل حمایت بهتر از مراقبت‌های بهداشتی برای افرادی باشد که وارد زندان می‌شوند و سپس آن را ترک می‌کنند.

او گفت: «من فکر می‌کنم مهم است که با افرادی که مست یا مست هستند، توسط متخصصان پزشکی با دلسوزی رفتار شود.

دفتر تحقیقات مستقل یک سازمان نظارتی غیرنظامی است که تمام موارد مربوط به جراحت یا مرگ شدید افسران را بررسی می کند.

© 2023 Canadian Press

Fletcher Hobbs

نینجا آبجو عمومی. محقق اینترنت. معتاد وب هیپستر پسند. خواننده مغرور. زیاد می افتد

تماس با ما