کارگران حمل و نقل عمومی همیلتون پنج شنبه اعتصاب می کنند مگر اینکه شهر پیشنهاد بهتری بدهد & همیلتون Globalnews.ca

اندازه فونت مقاله را کاهش دهید

اندازه فونت مقاله را افزایش دهید

مقامات حمل و نقل همیلتون می گویند که اگر شهر با پیشنهاد جدید و بهتر قبل از آن بازنگردد، روز پنجشنبه یک اعتصاب قانونی در سیستم حمل و نقل HSR صورت خواهد گرفت.

اعضای ATU Local 107 یکشنبه با مذاکره کنندگان اتحادیه موافقت کردند که پیشنهاد رد آخرین پیشنهاد قرارداد شهر در 24 اکتبر را توصیه کردند.

اریک تاک، رئیس اتحادیه می‌گوید بزرگترین چالش دریافت دستمزد برای همگام شدن با تورم است و او می‌گوید آخرین پیشنهاد این کار را انجام نمی‌دهد.

تاک یکشنبه شب گفت: «اعضای ما از آخرین پیشنهاد خشمگین هستند، زیرا این پیشنهاد با فشارهای تورمی و هزینه‌های زندگی سازگار نیست.

مقامات ترانزیت با 94 درصد رای به رد آخرین پیشنهاد شهر رای دادند.

این اتحادیه استدلال می کند که سایر آژانس های حمل و نقل GTA بسته های بهتری برای کارگران خود دارند که استخدام و حفظ کارگران جدید را دشوار می کند.

داستان در زیر آگهی ادامه دارد

هفته گذشته، شهر به ساکنان هشدار داد که به دنبال “اشکال جایگزین حمل و نقل” برای رفت و آمد باشند، با تایید دریافت اخطاریه رسمی عدم حضور در 8 اکتبر و باز کردن درها برای اقدام برای کار توسط شهر یا اعضای ATU.

جیسون تورن، سرپرست مدیریت شهری، گفت: «در حالی که ما مسئولیت آماده شدن برای اختلالات کار و تأثیرات بر حمل و نقل عمومی را داریم، متعهد به دستیابی به توافقی از طریق مذاکره هستیم که برای کارگران و مالیات دهندگان منصفانه باشد».

مدیر ارتباطات شهر، متیو گرانت، این احساسات را در مصاحبه با گلوبال نیوز در اواخر اکتبر تکرار کرد و افزود که شهر هیچ برنامه ای برای اخراج کارگران ندارد.

در حال حاضر روند

  • بیندی ایروین درباره جراحی اندومتریوز احساساتی است: “این یک سفر طولانی بود”

  • “فکر نمی کردم در خانه من باشد”: نجات یافته از سرطان ریه در مورد خطرات رادون هشدار داد

وی ادامه داد: رانندگان یا کارکنان علی البدل کافی برای ادامه خدمات وجود ندارد و در نتیجه خودروها از جاده خارج شده و در مرکز حمل و نقل کوهستان نگهداری می شوند.

ATU می گوید مهلت اعتصاب آنها 9 نوامبر 2023 ساعت 12:01 بعد از ظهر است.

برنامه DARTS شهر تحت تأثیر قرار نمی گیرد زیرا آن رانندگان متعلق به اتحادیه های دیگر هستند.

2:15 مذاکرات در اعتصاب تلخ راجرز شکر از سر گرفته شد

ویدیوی قبلی ویدیوی بعدی

© 2023 Global News، بخشی از Corus Entertainment Inc.

Ainsley Murphy

بشارت دهنده آبجو Wannabe. نویسنده فداکار جنرال الکل نینجا. دانشجو. متخصص زامبی خالق مستقل متعصب سفر

تماس با ما