19 اثر غیرداستانی برای خواندن در بهار امسال

تاریخ‌های فلسفی عمیق، بیوگرافی‌هایی که داستان‌های شناخته شده را به نمایش می‌گذارند و تامل‌هایی درباره هنر و روش‌های جدید زندگی را تماشا کنید. در میان آثار غیرداستانی که در بهار امسال به قفسه‌ها می‌آیند، چیزهای زیادی برای عشق وجود دارد.

پرفروش‌ترین کتاب اودل، «چگونه هیچ کاری نکنیم»، خوانندگان را نسبت به وسواس با بهره‌وری هشدار داد. اکنون، او به این سوال می پردازد که چرا انسان ها بر اساس برنامه زمانی مشخص زندگی می کنند. او در مصاحبه‌ای اخیر گفت: «وقتی شروع می‌کنید به روش‌های جمعی‌تر به زمان فکر می‌کنید، و سعی می‌کنید بانک‌های زمانی فردی را پشت سر بگذارید، افق آنچه در زمان شما و دیگران امکان‌پذیر است – با هم باز می‌شود. این پرسش که آیا اوقات فراغت واقعی امکان پذیر است یا نه، به پایان نمی رسد، اما دقایق بدون اطلاع در این کتاب به خوبی تحقیق شده می گذرد.

رندوم هاوس، 7 مارس

ویتلی در کودکی از غرب آفریقا گرفته شد و به خانواده ای بازرگان در بوستون فروخته شد و در نهایت به مهم ترین شاعر سیاه پوست قرن هجدهم و سنگ بنای ادبیات فرا اقیانوس اطلس تبدیل شد. والدسترایچر تحقیقات کاملی از دنیایی که او را ساخته است ارائه می دهد و توجه مردم، سیاست مذهبی و فمینیسم را که زندگی و کار او را شکل داده است، جلب می کند.

Farrar، Straus & Giroux، 7 مارس

افرادی که به فرزندان ما آموزش می دهند بیش از حد کار می کنند، دستمزد کمتری دریافت می کنند، حمایت نمی شوند و به طور کامل به ترک فکر می کنند. رابینز سه معلم را در طول یک سال تحصیلی دنبال می کند – یک معلم ریاضی در جنوب، یک معلم آموزش ویژه در غرب و یک معلم مدرسه ابتدایی در ساحل شرقی – تا داستانی خشمگین و دلخراش را ببافد. «معلمان» مانند یک درس عالی هنرهای لیبرال خوانده می‌شود، با تحقیقات فراوان برای تأیید مفاهیم کتاب.

داتون، 14 مارس

در مارس 2018، جنیفر و سارا هارت، یک زوج سفیدپوست که شش کودک سیاه پوست را به فرزندخواندگی پذیرفته بودند، با رانندگی یک خودروی شاسی بلند به همراه خانواده خود از صخره ای در امتداد بزرگراه ساحل اقیانوس آرام، دست به قتل و خودکشی وحشتناکی زدند. عسگریان، روزنامه نگار تگزاس تریبون، تصمیم گرفت تا اطلاعات بیشتری در مورد کودکان و نحوه مراقبت آنها از هارتز کشف کند. کتاب به دست آمده یک کیفرخواست اهانت آمیز علیه سیستم مراقبت از خانواده آمریکایی است.

Farrar، Straus & Giroux، 14 مارس

دزموند، جامعه شناس، جایزه پولیتزر را برای کتاب خود به نام «اخراجی ها» درباره بحران مسکن در میان فقرای آمریکا دریافت کرد. او در آخرین کار خود به علل فقر در ایالات متحده می پردازد و استدلال می کند که برخی از مردم فقیر می مانند زیرا این امر به نفع بسیاری دیگر است.

تاج، 21 مارس

چه چیزی می تواند جذابیت تفکر جناح راست و ستیزه جویانه میلیون ها آمریکایی را توضیح دهد؟ شارلت، که به طور طولانی در مورد بنیادگرایی دینی نوشته است، یک مطالعه سال‌ها انجام داد و با رهبران مذهبی، مدافعان سرسخت مالکیت اسلحه، معتقدان به QAnon و غیره صحبت کرد. تنش اصلی این کتاب تامل برانگیز این نیست که آیا کشور به هرج و مرج فرو خواهد رفت، بلکه در چه زمانی است.

نورتون، 21 مارس

بیکول سنت طولانی اومانیسم را – که ابعاد اخلاقی معنای واقعی انسان بودن را بررسی می کند – با استفاده از آثار فیلسوفان، هنرمندان و نویسندگان بزرگ روشن می کند. زیبایی مطالعه او در گستره نمونه‌هایش است: بعید است که چارلز داروین، زورا نیل هرستون، فردریک داگلاس، متیو آرنولد و ای‌ام فورستر را با هم در هر جای دیگری خارج از دایره‌المعارف نام ببریم.

پنگوئن پرس، 28 مارس

آوریل

جهان در برابر تهدیدات علیه دموکراسی در حالت آماده باش قرار دارد، اما اسلوبودیان، مورخ ایده ها در ولزلی، توجه را به یکی از بزرگترین چالش های آن جلب می کند: خود سرمایه داری. او می نویسد: «سرمایه داری با سوراخ کردن قلمرو دولت-ملت کار می کند»، و در ادامه تلاش بسیاری از آزادی خواهان بازار آزاد برای محافظت از ثروت «از دستان مردمی که به دنبال یک حال عادلانه تر هستند و به دنبال آن هستند را نشان می دهد. آینده.”

کتاب متروپولیتن، 4 آوریل

ایگان داستان ظهور کلان را در دهه 1920 تعریف می کند، با تمرکز بر دی سی استفنسون، یک اژدهای بزرگ که به گسترش دیدگاه های تروریستی سفیدپوستان در سراسر کشور کمک کرد و استراتژی گروه را هدایت کرد. استفنسون تقریباً غیرقابل توقف به نظر می رسید تا زمانی که مدج اوبرهولتزر که او را ربوده و شکنجه کرد، شهادت ضروری را در بستر مرگ ارائه کرد که به او کمک کرد تا او را به دست عدالت بسپارد.

وایکینگ، 4 آوریل

اسمیت مطالب زیادی در مورد خانواده سلطنتی بریتانیا نوشته است و اکنون به بررسی عواقب کناره گیری پادشاه ادوارد هشتم در سال 1936 می پردازد. برادر کوچکتر ادوارد، پادشاه جورج ششم (پدر ملکه الیزابت و پرنسس مارگارت)، هرگز انتظار نداشت که حکومت کند، اما از او حمایت می کرد. ازدواج پایدار باعث تثبیت مردم بریتانیا در طول جنگ جهانی دوم و پس از آن شد. الیزابت دوم به اسمیت اجازه داد تا به خاطرات، نامه ها و دیگر جلوه های این کتاب جدید والدینش دسترسی داشته باشد.

رندوم هاوس، 4 آوریل

چانگ در دومین خاطرات خود به سیاست طبقه، نژاد و خانه نگاه می کند. چانگ که به فرزندخواندگی گرفته شده بود، در یک جامعه عمدتاً سفیدپوست در ساحل غربی بزرگ شد و تا زمانی که خانه را ترک نکرد متوجه نشد که خانواده‌اش چقدر از نظر اقتصادی آسیب‌پذیر هستند. زمانی که شغلی را ایجاد کرد، با احساس گناه به خاطر پیشی گرفتن از والدینش دست و پنجه نرم کرد و سال‌ها بعد، می‌بیند که چگونه نابرابری اقتصادی عواقب عمیقی برای پایان زندگی دارد – حتی اگر مرگ نیرویی برابر نامیده شود.

اکو، 4 آوریل

در سال 1741، Wager، یک کشتی بریتانیایی در طول جنگ انگلیس با اسپانیا، در سواحل پاتاگونیا غرق شد. اینکه بعداً چه اتفاقی می‌افتد بستگی به این دارد که از چه کسی بپرسید: کاپیتان و وفادارانش جزیره را ترک کردند و خود را در شیلی اسیر یافتند، در حالی که گروهی دیگر از هم جدا شدند و دوران اسارت خود را در برزیل گذراندند. برای رهایی از اتهامات شورش، هر یک از طرفین داستانی متناقض در مورد این سفر تعریف می کنند. در این کتاب جدید ماجراجویی های زیادی وجود دارد که به آن سرعت یک هیجان انگیز می دهد.

دو روز، 18 آوریل

این ترانه سرا و خواننده پرکار از تربیت خود در جنوب استفاده می کند – او در خانه ای با مادری با استعداد موسیقی که با بیماری روانی سر و کار داشت و پدری که در تلاش برای یافتن راه خود به عنوان نویسنده بود بزرگ شد – و فهرست عمیقا شخصی در این زندگی نامه جدید.

تاج، 25 آوریل

این کتاب در بسط مقاله او «با هنر مردان هیولا چه کنیم؟»، که در پی #MeToo نوشته شده است، با چگونگی تطبیق میراث هنرمندانی که رفتارشان مذموم بود، از مایکل جکسون گرفته تا پابلو پیکاسو و فراتر. آیا نوابغ پاس رایگان می گیرند؟ آیا هیولاهای زنانه با هیولاهای مردانه متفاوت است؟ چگونه باید خشم اخلاقی را با قدردانی از کار متعادل کنیم؟ همانطور که ددرر این سوالات ناراحت کننده را مطرح می کند، او همدستی خود را نیز می پذیرد.

Knopf، 25 آوریل

شارپ در مراقبه‌هایی که از لحاظ تاریخی هماهنگ شده‌اند، مملو از لحظات مهربانی و مملو از خشم درست است، به معنای زندگی و عشق به سیاه‌پوستان در جامعه‌ای است که در برابر تغییرات مقاومت می‌کند، مسئولیت نژادپرستی قبلی خود را رد می‌کند – اما اغلب احساس می‌کند مجبور است طلب بخشش کنید

Farrar, Straus & Giroux, 25 آوریل

ممکن است

منظره ایلان ماسک، جف بزوس و سایر دستیاران فناوری که به فضا شلیک می کنند ممکن است به شما این ایده را بدهد که کل این تجربه یک سفر نفسانی است، اما ونس، نویسنده زندگی نامه پرفروش ماسک، تشویق می کند. خوانندگان بزرگتر فکر کنند او چهار شرکت – Astra، Firefly، Planet Labs و Rocket Lab – را در این زمین‌گیری بین سیاره‌ای دنبال می‌کند، همه با این امید که مدار پایین‌تر زمین را به مکان بعدی نوآوری‌های فناوری تبدیل کند.

اکو، 9 می

اثر تاریخی ایگ، ​​اولین زندگینامه اصلی مارتین لوتر کینگ جونیور. در دهه‌ها، تصویر او را به‌عنوان یک مدافع صلح‌آمیز تغییرات فزاینده به چالش می‌کشد. جزئیات جدید زیادی وجود دارد، از جمله پرونده‌های FBI که اخیراً از طبقه بندی خارج شده‌اند، که به کینگ اجازه می‌دهد تا به عنوان یک شخصیت پیچیده و انسانی ظاهر شود.

Farrar, Straus & Giroux, 16 مه

در این کتاب پرمحتوا و گسترده، بیگز در مورد شروع دوباره پس از طلاق می نویسد در حالی که به دنبال حکمت از مجموعه ای از نویسندگان بزرگ زن است. در ویرجینیا وولف، تونی موریسون، جورج الیوت، سیمون دوبووار، النا فرانته و دیگران، بیگز الهام‌بخش، نصیحت‌ها و داستان‌های هشداردهنده‌ای می‌یابد که بر تجربه او سایه می‌اندازد.

اکو، 16 مه

دیدن ایربی – یک ذهن درجه یک و خودتضعیف – که بر روی عجیب و غریب زندگی خودش می زند، همیشه سرگرم کننده است. اخیراً همه چیز برای او خوب پیش می‌رود (ازدواج، کنسرت‌های نویسندگی پرمخاطب، هالیوود خواستار ایده‌های داستانی)، و چیزی که در مورد این مجموعه جدید دوست‌داشتنی‌تر است این است که صدای او همیشه گستاخانه و بدون عذرخواهی است. (لیست خریدهای هراس همه گیر او به تنهایی کافی است تا شما را متحیر کند.)

وینتیج، 16 مه

Kendrick Patel

پیشگام مادام العمر الکل. پزشک بیکن. گورو معمولی تلویزیون نرد قهوه. عاشق توییتر. کاوشگر آماتور

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکورdigital currency channelGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorial
تماس با ما