Endeavor و WWE گفته اند که به توافق با ترکیب لیگ های مبارزه نزدیک شده اند

دو نفر از آشنایان به مذاکرات روز یکشنبه گفتند که Endeavor، غول‌پیکر سرگرمی هالیوود که مالک مسابقات قهرمانی Ultimate Fighting است، به توافقی نزدیک است که این لیگ را با World Wrestling Entertainment ترکیب کند. این ترکیب غول‌پیکری را در سرگرمی‌های رزمی، چه واقعی و چه با فیلمنامه، ایجاد می‌کند.

افرادی که برای گفتگو در مورد مذاکرات محرمانه خواستند نامشان فاش نشود، گفتند که این معامله می تواند در اوایل این هفته اعلام شود.

به گفته مردم، این قرارداد یک شرکت سهامی عام ایجاد می کند که لیگ UFC 51 درصد و WWE 49 درصد باقی مانده را تشکیل می دهد.

اتحادیه اهرم شرکت ترکیبی را در مذاکرات با توزیع‌کنندگان محتوای آن افزایش می‌دهد و به طور بالقوه به آن اجازه می‌دهد تا قیمت بالاتری برای برنامه‌نویسی نسبت به شرکت‌ها به طور جداگانه داشته باشد.

بقیه Endeavor، که شامل آژانس استعدادیابی William Morris Endeavor می‌شود، یک شرکت مجزا و سهامی عام باقی خواهد ماند.

این قرارداد می تواند رمزی برای فصلی پر فراز و نشیب در حرفه رئیس اجرایی WWE، وینس مک ماهون باشد، که در ماه ژانویه پس از اعلام بازنشستگی خود در سال گذشته در میان اتهامات سوء رفتار، دوباره در این سمت به کار گرفته شد. آقای. مک ماهون شرکت را از پدرش تحویل گرفت و آن را به یک تلویزیون و رویدادهای زنده تبدیل کرد که سالانه میلیون ها طرفدار را به خود جذب می کند.

و این آخرین مورد از یک سری معاملات متهورانه خواهد بود که توسط آری امانوئل، عامل استعدادهای هالیوود معتاد به کار انجام شد که از اتاق پست بلند شد و به یکی از مهمترین دلالان قدرتمند صنعت سرگرمی تبدیل شد.

به گفته مردم، ارزش قرارداد مورد بحث WWE بیش از 9 میلیارد دلار و UFC بیش از 12 میلیارد دلار است.

CNBC قبلا گزارش داده بود که Endeavor در حال مذاکره برای خرید WWE است

آژانس های استعدادیابی هالیوود اخیراً چندین ادغام را ایجاد کرده اند. سال گذشته، Creative Artists Agency، ICM Partners، یک آژانس رقیب، و United Talent Agency، Curtis Brown Group، یک آژانس استعدادیابی مستقر در لندن را خریداری کرد.

این معامله در حالی انجام می شود که تقاضا برای رویدادهای زنده – یکی از آخرین پایه های بسته تلویزیون کابلی – به اوج خود رسیده است. برنامه نویسان تلویزیونی که مشتاق حفظ مشاغل سنتی بسیار سودآور خود هستند، میلیاردها دلار برای به دست آوردن حقوق ورزشی پرداخت می کنند. سرویس‌های پخش جریانی مانند YouTube TV همچنین برای حقوق رویدادهای ورزشی خیمه شب بازی، از جمله بازی‌های NFL، برای جذب بینندگان جدید و ایجاد یک جنگ مناقصه رقابتی، دلار بالایی می‌پردازند.

WWE در حال حاضر رسلمنیا، یکی از رویدادهای مهم خود را در Peacock، سرویس استریم متعلق به Comcast پخش می کند. UFC مسابقات خود را در ESPN+، سرویس پخشی که توسط بخش ورزشی دیزنی اداره می شود، پخش می کند. هر دو شرکت همچنین مسابقات خود را در تلویزیون سنتی ارائه می دهند، مبارزات UFC بر اساس پرداخت به ازای مشاهده و برنامه های WWE در شبکه پخش فاکس و کانال NBCUniversal ایالات متحده در دسترس است.

قرارداد با Endeavor در زمان مناسبی برای WWE که دارای قراردادهای برنامه نویسی ارزشمندی است که به زودی منقضی می شود، حاصل می شود.

همانطور که برای WWE تئاتری انتظار می رفت، اخبار مربوط به معامله احتمالی در زمان اوج تماشایی منتشر شد. این شرکت این آخر هفته رویداد رسلمنیا خود را در استادیوم SoFi در لس آنجلس برگزار می کند و ستاره های قدیمی کشتی از جمله جان سینا و ری میستریو را جذب می کند.

Hayden Phillips

عاشق قهوه بی عذرخواهی یک تمرین‌کننده اینترنتی متواضع. دوست حیوانات در همه جا.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان