OCC ماه توانایی مالی ملی را تبلیغ می کند

واشنگتن- دفتر کنترل کننده ارز (OCC) بانک های ملی و انجمن های پس انداز فدرال (مجموعاً بانک ها) را تشویق می کند تا از توانایی مالی و سلامت مالی مشتریان خود، به ویژه در ماه توانایی مالی ملی در آوریل، حمایت کنند.

بانک‌ها با حمایت از برنامه‌هایی که سواد مالی را از طریق آموزش مالی با کیفیت بالا گسترش می‌دهند و دسترسی به خدمات مالی را برای همه مصرف‌کنندگان، از جمله کسانی که از خدمات ضعیفی برخوردار هستند، ارتقا می‌دهند.

مایکل جی. هسو، سرپرست موقت ارز، گفت: «بهبود قابلیت‌های مالی مشتریان برای جوامع و بانک‌ها خوب است. “افرادی که زندگی مالی سالمی دارند هوشمندانه تر خرج می کنند، بیشتر پس انداز می کنند و عاقلانه تر وام می گیرند و سرمایه گذاری می کنند. ماه ملی توانمندی مالی زمانی است برای ارزیابی مجدد و مضاعف کردن تلاش‌هایمان برای گسترش شمول مالی، افزایش سواد مالی و توانمندسازی مصرف‌کنندگان.»

به عنوان بخشی از ماموریت خود، OCC منابع متعددی را برای کمک به بانک ها ارائه می دهد تا آموزش و خدمات سواد مالی با کیفیت بالا را برای مصرف کنندگان و جوامع ایمن، سالم و منصفانه ارائه دهند. OCC بانک ها را تشویق می کند تا مشتریان را به وب سایت HelpWithMyBank.gov برای پاسخ در مورد خدمات بانکی و حل سؤالات یا مشکلاتی که ممکن است مصرف کنندگان با بانک های خود داشته باشند، هدایت کنند. علاوه بر این، OCC منابع و انتشارات مفیدی در مورد آموزش سواد مالی در وب سایت OCC.gov خود پست می کند.

دفتر امور جامعه OCC نشریات و منابعی را در مورد توانایی های مالی و موضوعات سواد مالی منتشر می کند. این منابع شامل به‌روزرسانی فصلی سواد مالی و فهرست منابع سواد مالی است. OCC همچنین دارای افسران امور اجتماعی در سراسر کشور است تا به بانک ها در ارائه آموزش سواد مالی و سایر خدمات برای مصرف کنندگان و جوامع خود کمک کنند. این افسران می توانند توضیح دهند که چگونه بانک ها می توانند از ماه توانمندی مالی ملی حمایت کنند و راه های دیگری برای گسترش دسترسی به آموزش سواد مالی، اعتبار و سرمایه در جوامع خود بیابند.

لینک های مربوطه

Mara Gomez

کارشناس توییتر متعصب موسیقی. جنرال الکل ماون. علاقه مندان به تلویزیون

تماس با ما