«Prey» فرنچایز «Predator» را در زمان به عقب می‌فرستد تا هیجان‌های ارزان‌تر را در Hulu جستجو کند.

مستقیماً بر روی Hulu (انتخابی که ظاهراً از چشم‌اندازهای نمایشی فیلم سخن می‌گوید)، این آخرین ورودی از مجموعه‌ای که از زمان اولین فیلم به‌ویژه به یاد ماندنی نبوده است، نشان می‌دهد که با استانداردهای این ژانر، قاتل عظیم الجثه در Comanche را کنار گذاشته است. قلمرو 300 سال پیش، جایی که غنائم آن در ابتدا شامل بسیاری از جانوران محلی بود.

هیجان‌ها دقیقاً ارزان به نظر نمی‌رسند، اما همه چیز کمی ارزان‌تر به نظر می‌رسد، گویی این قسمت آزمایشی یک مجموعه گلچینی با عنوان «قصه‌های درنده» است که بازدیدهای دوره‌ای را در طول تاریخ نشان می‌دهد.

فیلم در ابتدا می گوید: «خیلی وقت پیش، گفته می شود، یک هیولا به اینجا آمده است. همه شما فکر می کنید که من نمی توانم.”

نارو به زودی آزمایش چندین عمر را می گیرد و تشخیص می دهد که بیگانه (با بازی Dane DiLiegro، بازیکن سابق بسکتبال 6’9 اینچی) یک حیوان نیست، بلکه چیزی متفاوت است، در حالی که همچنین نقاط قوت، ضعف و بازی عجیب و غریب آن را یاد می گیرد. از نظر اینکه چه کسی و چه چیزی را برای کشتن انتخاب می کند بازی می کند.

وقتی نوبت به نبرد با شکارچیان می رسد، مغزها تمایل به غلبه بر مغز دارند. با این وجود، استفاده از نیزه ها و (به لطف تاجران فرانسوی) گاه به گاه تفنگ در این مبارزه به نظر می رسد حتی یک کار بزرگتر از مبارزه مانوی بیگانه ای که هلندی آرنولد شوارتزنگر 35 سال پیش ترتیب داده بود، و او از مزیت مواد منفجره و بودن برخوردار بود. قادر به بلند کردن تنه درختان

تاریخچه‌ای از تنظیم داستان‌های علمی-تخیلی در گذشته وجود دارد – فیلم «کاوبوی‌ها و بیگانگان» محصول 2011 به ذهن متبادر می‌شود – و پایه‌گذاری این داستان در اطراف مردم بومی آمریکایی دریچه‌ای به آن فرهنگ ارائه می‌کند. با این حال، با توجه به کسب و کار وحشتناکی که در دست است، این عناصر به طور ضروری به روشی یکبار بیش از حد نور درمان می شوند.
این فیلم به کارگردانی دن تراختنبرگ («10 لین کلاورفیلد»)، پس‌زمینه جدید «پری» به سرعت از بین می‌رود و حتی با سرعت 90 دقیقه‌ای عجیب و غریب، این فیلم حس بی‌صبری را در مورد آنچه نارو می‌تواند تدبیر کند، تقویت می‌کند. برای مساوی کردن زمین بازی تا آن مسابقه اوج، بهترین چیزی که برای آن اتفاق می افتد، Midthunder است، که نقش های اخیرش شامل «جاده یخی» و «Roswell، نیومکزیکو» از CW است، که از این خودروی پرمشقت به لحاظ فیزیکی بیشترین استفاده را می کند.

«Prey» در زمینه یک فیلم ترسناک قدیمی B، بهترین عملکرد را دارد، یک هیولا را در محلی (بسیار) دورافتاده، جایی که تقریباً هیچ‌کس نمی‌تواند فریاد شما را بشنود.

از نظر موضوعی، افزودنی جالب به یک فرنچایز است که هر چند سال یکبار بازمی گردد، چه نیاز باشد یا نه. در مقایسه با پیشینیان اخیر، این نمونه مستقیم به جریان بد نیست، اما فقط برای کسانی که واقعاً متعهد به جمع آوری همه آنها هستند، ارزش افزودن به لیست “تماشا” را دارد.

«شکار» در آگوست اکران می‌شود. 5 در Hulu. دارای رتبه R است.

Morgan Bullock

هاردکور الکل ماون. علاقه مند شدید به اینترنت دوست داشتنی توییتر متعصب. دردسر ساز.

تماس با ما