The Dying سئو چیست And روشها اجتناب آن

به کلیه روش ها و راه هایی که در خارج از سایت برای بهبود رتبه سایت در موتورهای جستجو انجام می شود سئو خارجی گفته می شود. لینک هایی که از خارج از سایت داده می شود می بایست دارای کیفیت و ارزش باشد. از شاخصه های سئو داخلی می باشد که در آن نشان می دهد تصاویر شما دارای چه محتوایی هستند. برای نمونه، وب سایت شما باید دارای دسته بندی موضوعی باشد تا از نظر بهینه سازی تکنیکال در شرایط مطلوبی واقع شده باشد.

بودجه خزش محدود است و از همین مقدار محدود باید به شکل بهینه استفاده کرد. توضیحات متا متنی است که در صفحه نتایج موتور جستجو تحت عنوان متای شما نمایش داده میشود. سئو مجموعه ای از کارها است که سایت شما را در جستجو به رتبه بالایی می رساند و موجب بازدید بالا و محبوبیت سایت شما درمیان کاربران می شود. بهتر است بدانید سئو نيازمند دانش و علم می باشد و همواره باید این دانش را بروز نگاه دارید، زیرا موتور جستجوگر گوگل با تغيير مداوم الگوريتمهای خود موجب تغییر رتبه سایت شما می شود و شما تنها با بروز رسانی سایت طبق الگوریتم های جدید گوگل می توانید رتبه خود را حفظ نمایید. کار کردن روی سئو خارجی سایت، کار بسیار حساس و پیچید ه­ای است و در صورتیکه دانش کافی در این زمینه ندارید، بهتر است از متخصص سئو مشاوره بگیرید.

حال سوال اصلی اینجاست که بهینهسازی موتورهای جستجو دقیقا روی چه فعالیتهایی تمرکز دارد؟ شما هر تغییردر محتویات سایت ایجاد نمایید در نتایج جستجو تاثیر گذار خواهد بود، پس قبل از سئو بیرون صفحه حتما باید روش سئو درون صفحه به درستی ایجاد شود. تمرکز سئو درون صفحه به صورت مستقیم کنترل بر کدها، محتویات سایت مثل: عکس، متن … این الگوریتم ها با معیار استفاده تعداد کلمات کلیدی در کل محتوا، طوری که به فهم محتویات متن اثر نگذارد شکل گرفت، در ادامه سئو برای افزایش بازدید سایت ها وارد عمل شد.

بنابراین ، اگر رتبه بندی وب سایت شما تغییر نکرد ، با وجود تمام تلاش های شما ، بهتر است صبر کنید و تولید محتوای بهتر در سایت را ادامه دهید تا اینکه در نهایت نتایج تلاش های شما ظاهر شود. ابزارهای متعددی برای شناسایی و بدست آوردن کلمات کلیدی وجود دارد که یکی از آنها Google AdWords Keyword Planner می باشد. در توضیحات متا حتماً از کلمات کلیدی استفاده کنید، اما آن را بیش از حد با کلمات کلیدی پر نکنید. امروزه استفاده بیش از حد از کلمات کلیدی باعث مجازات شدن یک صفحه وب می شود. با توجه به تمام این موارد لازم است تا ضرورت وجود یک وب سایت شرکتی به عنوان یک سرمایه برای کسب و کارهای مختلف بیش از پیش تشریح شود.

البته راه هایی برای سریعتر رسیدن به نتایج بالا جستجو هم وجود دارد ولی این کارها نتیجه کوتاه مدت داشته و در آینده سایت شما را دچار جریمه از طرف جستجوگرها خواهد کرد. همانطور که گفته شد، استیکرهای متحرک جدیدترین ویژگی تلگرام هستند که در مدت زمان کوتاهی شدیدا پرطرفدار شده اند. متخصصین سئو بر این باورند که اعتماد، قدرت سایت، ارتباط ویژگی های اصلی سئو خارجی می باشند. مثلا یک شخص بر اساس تجربه یا علاقه خود به یک رستوران به آن لینک می دهد و آن را معرفی می کند، به این گونه لینک ها لینک های طبیعی گفته می شود. کارشناسان سئو، روش ها ی رتبه بندی گوگل را نمی دانند، اما بر اساس تجربه رتبه بندی نتایج گوگل نشان می دهد که سئو خارجی ۵۰% تاثیر گذاری در رتبه بندی نتایج گوگل را شامل می شود.

برای مثال شما قصد خرید موبایل دارید و سرچ خرید موبایل می زنید، سایتی علاوه بر مشخصات موبایل قیمت آن را هم به شما نشان می دهد و شما بی شک سراغ سایتی می روید که قیمت محصول را وارد کرده است. دادههای ساختار یافته در واقع راهی مناسب برای توصیف سایت شماست تا درک اون رو برای سرچ انجینها راحتتر کنه. پیشرفت موتورهای جستجو، متخصصین سئو را مجبور به تفکر در مورد پیدا کردن راهی برای افزایش بازدید و رتبه بندی بالا سایت چه از طریق اخلاقی و صحیح، چه غیر اخلاقی ونادرست نمود. از مزایای دوره غیر حضوری این است که میتوانید چندین بار دوره را ببینید و مرور کنید.

لیستی از الگوریتم های گوگل تهیه کنید و به ترتیب چک کنید که تمامی نیاز های کاربران و گوگل را برطرف کرده اید؟ میزان خرید اینترنتی در سال 1392 حدود 14 هزار میلیارد تومان و در سال­های 1393 و 1394 به ترتیب 50 هزار میلیارد تومان و 61 هزار میلیار تومان بود. کدُ و سئو با هدف بهبود در کسب و کار دیجیتال تشکیل شده است و ما آماده ایم تا در این مجموعه تجربه ی سال ها تلاش و کوشش متخصصان خود را با شما، در زمینه های طراحی سایت، برنامه نویسی، دیجیتال مارکتینگ، سئو، سوشال مدیا مارکتینگ و تولید محتوا به اشتراک بگذاریم. طراحی سایت، سئو، تولید محتوا و بهبود نرخ تبدیل سایت افق ویزا توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ سرکان انجام میشود.

سئو خارجی به مجموعه اقدامات و فعالیا هایی گفته می ­شود که در بیرون از سایت، برای بالا آوردن کلمات کلیدی هدف سایت انجام می ­شود. سئو داخلی به مجموعه اقدامات و فعالیت­ هایی گفته می ­شود که طبق استانداردهای موتورهای جستجو، در داخل سایت انجام می ­شود. سئو یک محصول نیست بلکه مجموعه ای از خدمات تخصصی است در نتیجه نمیتوان قیمت مشخصی برای همه سایت ها در نظر گرفت. با توجه به همین موضوع برخی از سئو کار ها روش های را دنبال می کنند که در آنها صرفا مقادیر عددی ای که برای سئو نیاز است به الگوریتم ها نمایش داده می شود و سعی در فریب آنها برای نتیجه ارزیابی دارد.

اطلاعات جمعآوری شده توسط این رباتها، به شکل کدهای صفر و یک به موتور جستجو بر میگردنند، سپس الگوریتمهای تعریف شده و مشخص جستجوگر، شروع به اسکن این صفحات ایندکس از طریق صدها فاکتور و سیگنال رتبهبندی شده میکنند تا تعیین کنند سایتها باید به چه ترتیبی در صفحات نتایج جستجو نشان داده شوند. نوین علاوه بر خدمات سئو، در حوزه آموزش های تخصصی هم نیمچه فعالیتی دارد و گاها دوره های آموزشی منتشر میکند. سئو یکی از مهم ترین و محبوب ترین حوزه های دیجیتال مارکتینگ محسوب می شود و در ایران هم در چند سال اخیر بسیار رشد داشته. شما بعضی از مطالب سایت خود را در وب سایت های دیگران قرار دهید. در ابتدا که سیستم PageRank ابداع شد تنها گوگل از این تکنولوژی به عنوان مقوله ای در بهینه سازی وب سایت استفاده می کرد ، اما وقتی دیگر موتور های جستجو متوجه شدند که تا چه اندازه سیستم PageRank در افزایش صحت و دقت گوگل نقش داشته است ، تقریبا تمام آنها سیستم PageRank را در بخشی از الگوریتم خودشان در گروه سئو تلگرامی سئو قرار دادند.

سئو به سرعت در حال پیشرفت است. در آن زمان با استفاده از تکنیک های غیر اصولی و غیر اخلاقی دست یابی به بالاترین رتبه ممکن و تضمین شده بود، اما امروزه با پیشرفت موتورهای جستجو دست یابی به رتبه نخست از طریق دست کاری موتورهای جستجو بسیار پیچیده و دست نیافتنی می باشد. لینک سازی قلب سئو خارجی می باشد، گوگل از طریق لینک ها به کیفیت محتوا، ارزش یک سایت پی می برد در نتیجه یک سایت با لینک های با ارزش از سایت های مرتبط معمولا رتبه بهتری نسبت به دیگر سایت ها با لینک ها کم ارزش و سایت های غیر مرتبط دارد. لینک هایی که توسط مدیران سایت یا متخصصین سئو با هدف سئو خارجی به وجود می آیند لینک های غیر طبیعی نامیده می شوند.

برای انجام سئو خارجی، نیازی به دسترسی به پنل مدیریتی وب سایت وجود ندارد. در این مقاله می خواهیم به سوالی بسیار مهم با عنوان سئو چیست؟ جواب دهیم. در ابتدا مقاله سئو چیست بهتر است بدانیم کلمه سئو از کجا آمده و به چه معنی است، این کلمه مخفف کلمه لاتینSearch Engine Optimization است و به معنی بهینه سازی برای موتور جستجوگر است. یکی از عوامل بسیار مهم در علم سئو، تجربه است. لینک سازی تا حدی اهمیت دارد که می­ توان گفت حدود 70 تا 75 درصد از فرایند سئوی یک وب­سایت را شامل می­ شود.

زیرا تمامی فرایند سئو که روی سایت شما انجام می گیرد، طبق استاندارد های مشخص شده از خود گوگل می­ باشد. این جمله به این معنی نیست که فقط روی سئو خارجی کار کنیم و بیخیال سئو داخلی بشیم. صاحبان سایت یا متخصصین سئو با راه های مختلف از طریق مشتریان یا افراد تاثیر گذار درخواست می کنند تا لینک سایت آن ها را به اشتراک بگذارند. جواب منفی است. سئو به شما کمک می ­کند که سایت شما در صفحه یک موتورهای جستجو حضور یابد و همه افرادی که در ایران هستند، در هر ساعت از شبانه روز و حتی روزهای تعطیل، می ­توانند از سایت شما اقدام به خرید موبایل کنند. سئو بخشی از خدمات دیجیتال مارکتینگ است.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد گروه سئو تلگرام لطفا از سایت ما دیدن کنید.

Roy Christensen

متخصص اینترنت دانشجو. نینجا فرهنگ پاپ. علاقه مندان پرشور توییتر.

تماس با ما