YouTube ویدیوهای Shorts را برای تلویزیون شما راه اندازی می کند

اعلام یوتیوب به دنبال اقدام خود TikTok در توسعه یک برنامه تلویزیونی است. برنامه تلویزیون هوشمند TikTok برای اولین بار در فوریه 2021 در فرانسه، آلمان و بریتانیا راه اندازی شد و در نوامبر همان سال به ایالات متحده و جاهای دیگر گسترش یافت، تا حد زیادی نحوه عملکرد برنامه اصلی را تغییر نداده است. (همچنین می توان گفت که به بخشی غیر قابل جایگزینی از عادات اتاق نشیمن افراد تبدیل نشده است.)

با این حال، تغییر به تا کردن Shorts در تجربه YouTube در تلویزیون نشان می‌دهد که YouTube چقدر این مدل کوتاه را برای آینده خود مهم می‌داند. اندرو آ. روزن، بنیانگذار و مدیر تحلیلگر رسانه ای پارگور، می گوید: «به وضوح نبردی برای جلب توجه در همه دستگاه ها است. ورود Shorts و TikTok به تلویزیون های متصل، فضای رقابتی را بسیار پیچیده تر می کند. به نظر می‌رسد که یوتیوب پس از شروع اولیه TikTok، مصمم به بازی کردن است.

تیم پشت این ابتکار هنوز کاملاً مطمئن نیست که چگونه افزودن ویدیوی کوتاه به تجربه YouTube در تلویزیون مورد استقبال قرار خواهد گرفت. ایوانز اذعان می‌کند: «هنوز باید دید مردم چگونه و چه زمانی شلوارک مصرف می‌کنند»، اگرچه او به MIT Tech Review می‌گوید. نظرسنجی‌های غیررسمی و نظرسنجی‌های کیفی، به‌علاوه آزمایش‌های درون جامعه Google، «تصور بسیار مثبتی از Shorts از افرادی که یوتیوب را در تلویزیون تماشا می‌کنند» را نشان می‌دهد. یوتیوب اعلام کرد که بینندگان در سراسر جهان 700 میلیون ساعت در روز را صرف تماشای برنامه در تلویزیون خود می کنند.

“آیا این یک تغییر دهنده بازی در اتاق نشیمن خواهد بود؟” روزن می گوید بله و نه. بله، به این معنا که کلیپ‌های 15 تا 60 ثانیه‌ای را به رقابت برای هر سرویس پخش رسانه‌ای قدیمی تبدیل می‌کند، و نتفلیکس میلیاردها دلار روی محتوایی که در همان تلویزیون‌ها مصرف می‌شود، شرط‌بندی می‌کند. نه، زیرا برای تبدیل شدن به یک پیش‌فرض جدید در مصرف آماده نیست.»

تصحیح: ما داده ها را در زمان صرف شده برای تماشای YouTube در تلویزیون به روز کردیم

Howard Gaines

مزاحم عمومی کافه قهوه. موسیقی نینجا. طرفدار فرهنگ پاپ

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکورdigital currency channelGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorial
تماس با ما