“الیور!” بازگشت، با پیچش های تیره تر دست نخورده

دبسونت با تاکید بر قطعات تاریک تر موزیکال، گفت، مانند ترس و تنهایی که الیور یتیم تجربه می کند، به جای جمع کردن، موضوع تفریق است. بدون مجموعه‌های دقیق یا نمایش‌هایی که تعداد تولید را متوقف می‌کنند، عناصر کمتری برای منحرف کردن توجه مخاطب از سخنان بازیگران رقابت می‌کنند.

او گفت، اما تولید نیازی به تقویت غم و اندوه با نورپردازی پیش‌بینی یا دستگاه مه‌افکن نداشت – تاریکی از قبل در متن دیکنز، و در کتاب، موسیقی و اشعار بارت وجود دارد.

او گفت: “ما در تلاشیم تا این کلمات با این باور شنیده شوند که پیچیدگی در خود غزل است.”

او گفت که یکی از نمونه ها آهنگ اصلی «الیور!» است، آهنگی که برای خیلی ها، حتی آنهایی که این نمایش را ندیده اند، به خاطر آهنگ پر روحیه اش آشناست.

دبسونت گفت: «این آهنگ واقعاً مهیج است، اما اشعار واقعی عبارتند از:

یک راه پله تاریک، نازک و پیچ در پیچ وجود دارد

بدون هیچ نرده ای

که ما او را پایین می اندازیم و از سوسک ها به او غذا می دهیم

در قوطی سرو می شود.

این نمایش بسیاری از عناصر سبک تر موزیکال را حفظ می کند. هر آهنگی از تولید اصلی برادوی باقی مانده است، از جمله اعداد برجسته مانند “I’d Do Anything” و “You’ve Got to Pick a Pocket or Two.” سکانس رویایی “غذا، غذای باشکوه” با تصوراتش از سوسیس و خردل، ژله و کاسترد. و 20 نوازنده دیگر که همگی دانش‌آموزان مدارس دولتی نیویورک هستند، برای «خودت را در نظر بگیر» روی صحنه به شرکت خواهند پیوست، آغوش همه جانبه پسران از الیور در صفوف خود – اولین خانواده واقعی که او می‌شناسد.

دبسونت گفت: «نمایش فوق‌العاده چالش‌برانگیز است – خشونت خانگی، رفتار با کودکان در آن زمان به طور کلی واقعاً دلخراش است. “و با این حال، این شادی در مورد این اعداد وجود دارد.”

Jamiya Calhoun

دوستدار فرهنگ پاپ به طرز خشمگینانه ای فروتن. نینجاهای شبکه های اجتماعی بی عذرخواهی طرفدار الکل دردسر ساز.

تماس با ما