با آرایشگر حرفه ای به اهداف موهای خود برسید- Shanu Ansari Aka Shanuzzsalon | اخبار

دهلی نو: آیا تا به حال متوجه بلند شدن آنی در ظاهر خود شده اید، وقتی که تازه از سالن بیرون می آیید با یک مدل موی تازه؟ این جادوی “مدل موی مناسب” است. بسته به فرم صورت شما، مدل موی متفاوتی وجود دارد که ممکن است با ظاهر شما مطابقت داشته باشد یا نباشد. یک مدل موی اشتباه برای هر فردی کمتر از یک کابوس نیست. و وقتی صحبت از افراد مشهور می شود، آنها به هیچ وجه نمی توانند ظاهر خود را به خطر بیندازند، به خصوص مدل موهایشان.

شاه نوز که قبلاً برای ستاره تلویزیونی Karanvir Bohra کار کرده است، مخفف دور شدن از مدل موی سنتی است. او مدام در حال آزمایش مدل موی جدید است. ظاهر او رنگی مدرن به مدل موهای کلاسیک می دهد. چه برای تجارت، صنعت یا هر رویداد حرفه ای، شاه نوز نامی است که هنگام صحبت در مورد مدل مو مطرح می شود.

هنگامی که موهای ما مرتباً با حالت دادن در تماس است، مراقبت بسیار از آن بسیار مهم می شود. بنابراین، شاه نوز، ایده های بسیاری را در مورد نحوه مراقبت از مو و درمان صحیح آن به اشتراک می گذارد. شاه نوز که استاد این مهارت است، رنگ ها و بافت های مختلف را نیز آزمایش می کند تا ظاهری منحصر به فرد و چشم نواز خلق کند.

شاه نوز اکنون سالن مخصوص به خود را در بمبئی دارد که افراد زیادی از اینفلوئنسرها و افراد مشهور از آنجا بازدید می کنند. او پیشنهاد می‌کند که مردم نباید از روندی که سلبریتی‌ها تعیین می‌کنند پیروی کنند. آنها باید سبک خود را امتحان کنند زیرا همه چیز به همه نمی آید. هر صورت دارای یک قاب متفاوت و منحصر به فرد است، پس چرا با آزمایش مدل مو و رنگ های جدید ظاهر منحصر به فرد خود را پیدا نکنید!

Serena Wells

معتاد عمومی رسانه های اجتماعی. متعصب افراطی سفر. فریلنسر متعصب وب. مستعد حملات بی تفاوتی. زیاد می افتد

تماس با ما