گری بتمن به بروینز می گوید که میچل میلر نمی تواند در NHL بازی کند

تیم بوستون بروینز به دلیل تصمیم خود برای به خدمت گرفتن میچل میلر، مدافع 20 ساله ای که در دادگاه اعتراف کرد در حالی که از زبان نژادپرستانه به یک دانش آموز قلدری کرده است، با واکنش منفی روبرو شده است.

بسیاری از هواداران بروینز، کمیسر لیگ ملی هاکی و بازیکنان بروینز به اطلاعیه روز جمعه که تیم با میلر قراردادی ابتدایی امضا کرده و او را به پروویدنس برونز، شعبه AHL بوستون منصوب کرده است، واکنش منفی نشان داده اند.

نیک فولیگنو، مهاجم کهنه کار بروینز، روز شنبه در اسکیت صبحگاهی تیم در تورنتو به خبرنگاران گفت: «این چیزی نیست که کسی در این اتاق آن را نشان دهد. «فرهنگی که ما ایجاد کرده‌ایم و این بچه‌ها قبل از اینکه من به اینجا برسم، فرهنگ گنجاندن است. فکر می‌کنم این خلاف آن است.» وی افزود: قورت دادن برای ما سخت است.

گری بتمن، کمیسر، روز شنبه در تامپره فنلاند، قبل از بازی کلرادو و کلمبوس در آنجا با خبرنگاران صحبت کرد و گفت بروین ها قبل از قرارداد با میلر با لیگ مشورت نکرده بودند و میلر در حال حاضر صلاحیت بازی در لیگ را ندارد. اگر بروین ها تصمیم بگیرند او را ارتقا دهند، قبل از اینکه میلر واجد شرایط شود، باید به بتمن اعتراض کنند.

بتمن نشان داد که پاک کردن میلر برای او آسان نخواهد بود.

بتمن گفت: «آنچه که من می‌فهمم و از طریق رسانه‌ها شنیده‌ام، کاری که او به عنوان یک نوجوان 14 ساله انجام داد، مذموم و غیرقابل قبول است. او افزود: «آنها آزاد بودند که با او قرارداد ببندند تا در جای دیگری بازی کند، این موضوع لیگ دیگری است. اما هیچ کس نباید فکر کند، در این مرحله او واجد شرایط NHL است یا ممکن است هرگز واجد شرایط باشد. و بروین ها اکنون این را می فهمند.”

چه بروین ها میلر را حفظ کنند یا نه، این قرارداد قبلاً به میراث تیم Original Six که ویلی اوری را به اولین بازیکن سیاه پوست NHL در سال 1958 تبدیل کرد، لکه دار کرده است.

پاتریس برگرون، در یک مصاحبه با اسپورت نت در تورنتو، جایی که بروین ها قرار بود روز شنبه با Maple Leafs بازی کنند، گفت که آوردن بازیکنی با چنین سابقه سمی برخلاف فرهنگ بروینز است.

برگرون، کاپیتان تیم بروین، گفت: «ما از یکپارچگی، شمول و تنوع حمایت می کنیم. این اولین چیزی بود که از دهان من بیرون آمد، کمی با چیزی که ما به عنوان یک فرهنگ و یک تیم و برای من به عنوان یک فرد هستیم مخالف است.

در سال 2016، میلر که در آن زمان 14 سال داشت، به یک مورد حمله و یک مورد نقض قانون مدارس ایمن اوهایو اعتراف کرد. او و یک نوجوان دیگر متهم شدند که آیزایا مایر کروترز، یک پسر 14 ساله با مشکلات رشدی را وادار به خوردن آب نبات پس از پاک کردن آن در ادراراب حمام کردند، و ویدیوی نظارتی نشان داد که آنها او را با مشت و لگد نشان دادند. میلر همچنین از القاب نژادی علیه پسری که سیاه پوست است استفاده کرد.

دون سوینی، مدیر کل بروینز، گفت که با تصمیم برای جذب میلر مشکل داشته است، اما نشان داد که تیم های دیگر نیز به جذب او علاقه مند هستند.

سوئینی روز جمعه در یک کنفرانس خبری ویدئویی با خبرنگاران گفت: “اگر آنها مایل بودند به او فرصت بدهند، پس همه ما باید در آینه نگاه کنیم و بگوییم: “چرا حاضر نیستیم به او فرصت دهیم؟” .

قبل از درفت 2020، میلر که سفیدپوست است به صورت کتبی از تمام تیم های NHL عذرخواهی کرد اما از قربانی عذرخواهی نکرد. به گزارش بروینز، او تا چندی پیش که مایر کروترز از او خواستند عذرخواهی نکرد و او این کار را در شبکه های اجتماعی و نه حضوری انجام داد. مادر آیزایا، جونی مایر کروترز، گفته است که شخص دیگری که در این حملات دخیل بود، شخصاً با گریه عذرخواهی کرد.

آریزونا کایوت ها میلر را در دور چهارم، در مجموع 111 به خدمت گرفتند، اما پس از گزارش The Arizona Republic در مورد قلدری و محکومیت میلر در دادگاه نوجوانان، تیم از حقوق او چشم پوشی کرد. در این حساب، قربانی گفت که آزار سال‌ها ادامه داشت و میلر او را کتک زد و از توهین‌های نژادی استفاده کرد. میلر در آن زمان برای دانشگاه داکوتای شمالی بازی می‌کرد آن تیم را اخراج کرد، هم.

در بیانیه ای که روز جمعه منتشر شد، میلر تنها برای یک حادثه عذرخواهی کرد.

در بیانیه آمده است: «وقتی کلاس هشتم بودم، تصمیم بسیار ضعیفی گرفتم و بسیار ناپخته عمل کردم. “من یکی از همکلاسی هایم را مورد آزار و اذیت قرار دادم. من عمیقاً از این حادثه متاسفم و از این فرد عذرخواهی کردم. از زمان این حادثه، من به درک بهتری از پیامدهای گسترده اقداماتم رسیده ام که تقریباً هفت سال پیش نتوانستم آن را تشخیص دهم و درک کنم.”

Hayden Phillips

عاشق قهوه بی عذرخواهی یک تمرین‌کننده اینترنتی متواضع. دوست حیوانات در همه جا.

تماس با ما